کلاه سفید خود را بر سر کنید و پله های سئو را بالا روید

سئو در واقع به معنی بهینه‌ سازی موتورهای جستجوگر می باشد
قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو با کلمه یا کلمه های کلیدی جستجو شده توسط کاربران می تواند شانس آن سایت را برای رسیدن هر چه بهتر به اهداف فروش و بازاریابی اینترنتی افزایش دهد چرا که سئو نوعی تبلیغات بی واسطه است . هدف از استفاده سئو یا بررسی آموزش را می توان به این شکل عنوان نمود که ، سئو می تواند در مواقعی که مخاطب برای پیدا کردن خدمات یا محصول مورد نیاز خود اقدام به سرچ در گوگل می کند با قرار داشتن در صفحه اول نتایج جستجو قرار گرفته و مفید باشد که به مرور زمان باعث شناخته شدن آن در صنعت یا زمینه فعالیت مالک سایت گردد .

سئو کلاه سفید چیست؟
برای توضیح این مورد ابتدا حالت مخالف آنرا به اجمال بررسی خواهیم کرد
(White-hat SEO) یا همان سئو کلاه سفید روشی  که استاندارد ها رعایت می شوند و هکر کلاه سفید ایرانی انجام درست آن ها منجر به ببالا رفتن کیفیت و وضعیت سایت در مدت مشخص می شود . در این حالت از هیچ روش غیر قانونی ای که توسط موتورهای جستجو منع شده است استفاده نمی شود .
در نتیجه کلاه سفید پایداری و ماندگاری وب سایت را در برابر بروز رسانی های الگوریتم های گوگل که ممکن است در سئو کلاه سیاه دچار جریمه های سنگین حتی حذف از نتایج گوگل شود را پشت سر بگذارد .
what is seo white hat

تفاوت سئو کلاه سفید با سیاه و خاکستری :

در ادامه بررسی تفاوتهای Black-Hat SEO سئو کلاه سیاه و Gray-Hat SEO سئو کلاه خاکستری با تکنینک های سئو کلاه سفید تا راحتی درک آموزش سئو کلاه سفید ملموس تر شود .
روش هایی که درسئو کلاه سیاه انجام می شود غیر قانونی هستند و برای فریب موتورهای جستجو روی سایت انجام می شوند . این روش ها اغلب در کوتاه مدت نتیجه مطلوبی را به همراه دارند اما پس از گذشت زمانی کوتاه گوگل متوجه رفتار سایت شده و آن را مسدود می کند.
سئو خاکستری ترکیب سیاه و سفید است ، به معنای بهره جستن از هر دو روشی که در بالا اشاره شد تا زمانی که گوگل متوجه رفتاری غلط نشود .
بنابراین تکنیک های سئو با توجه به این دو پاراگراف که شرح دادیم می توان مبحث سئو کلاه سفید چیست را درک کرد .
تفاوت سئو کلاه سفید با کلاه خاکستری و سیاه

چه تکنیک هایی برای سئو کلاه سفید در سال 2019 تعبیه شده است :

الگوریتم هایی که در رتبه بندی و تکنیک های سئو کلاه سفید توسط گوگل انجام و سئو کلاه سفید بررسی می شود تا باعث بهینه سازی سایت شود را می توان در موارد زیر تقسیم بندی کرد :
بهینه سازی سایت برای موبایل – سایت های که برای موبایل سئو نشده اند، رتبه های خوب در گوگل را به سختی به دست می آورند یا حتی ممکن است بروی رتبه فعلی ای که در گوگل دارند تاثیر منفی بگذارد . مهمتر آنکه بازدیدکنندگان از طریق موبایل امروزه درصد زیادی از بازدیدکنندگان سایت ها را تشکیل می دهند .

استفاده از نقشه گوگل – به عنوان مثال شما نام صنفی که مد نظر دارید را در اینترنت سرچ کنید و نام محل یا شهر را بنویسید ، گوگل تمام موارد مربوط به سرچ مد نظر ما را لیست می کند حال اگر بر روی گوشی سرویس جی پی اس فعلا باشد نیازی به نوشتن نام شهر هم نیست و با توجه به همان و نقشه گوگلی که در آموزش سئو کلاه سفید اعمال شده است قابلیت نتایج های به نمایش در آمده کاملا با نظر و خواسته کاربرن مطابقت خواهد داشت . ثبت کسب و کار در نقشه گوگل باعث افزایش اطمینان مشتری می شود ولی متاسفانه ثبت رسمی نقشه گوگل در ایران وجود ندارد .
استفاده از کلمات کلیدی – که در بهینه سازی سایت اثر گذار است .
محتوایی با مقالات با کیفیت – یکی از فاکتور های بسیار مهم برای رتبه بندی گوگل ، محتوا است . محتوا باید لذت بخش و مفید برای کاربر سایت باشد .
استفاده از استانداردهای ساختاری گوگل – در آموزش سئو کلاه سفید یک روش بسیار اصولی است که باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد و نمی توان از این مقوله به سادگی گذشت
تولید لینک طبیعی – این کار جز تکنیک های سئو کلاه سفید است، تولید محتوای با کیفیت باعث ازدیداد بازدید کاربران به مقاله شما خواهد شد ، اگر محتوای سایت مورد توجه تجارت الکترونیک کاربری قرار گیرد و آن را در شبکه های اجتماعی اشتراک بگذارد، بروی اعتبار سایت و در نتیجه بهبود رتبه سایت و بهینه سازی سایت در نتایج گوگل تاثیر بسزایی خواهد گذاشت .

رعایت این موارد که سئو کلاه سفید چیست؟ و استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید و آموزش سئو کلاه سفید در بهینه سازی سایت برای رونق کسب و کار و دیده شدن در صفحه اول نتایج سرچ موتورهای جستجوگر از جمله گوگل دقیقا یک روش عقلانی می باشد .

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *